CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.03.2022)

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Vikersund, tenisowy turniej w Indian Wells, kolarskie wyścigi – Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

02:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport

02:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling: Kanada – Norwegia
Transmisja: Polsat Sport News

11:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling: Korea Południowa – Szwecja
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż-Nicea – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – bieg sprinterski mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport

14:30 Tenis: SuperLiga – losowanie
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:50 Snooker: Turkish Masters – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 2

15:50 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach Vikersund 2022 – kwalifikacje
Transmisja: TVP Sport

16:00 Kolarstwo: Wyścig Tirreno-Adriatico – 4. etap
Transmisja: Eurosport 1

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Słupsk – Enea Zastal BC Zielona Góra
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Galatasaray NEF – Hapoel U-NET Holon
Transmisja: nSport+

18:00 Snooker: Turkish Masters – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Turniej PGA TOUR: The PLAYERS Championship – runda 1
Transmisja: Golf Channel

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, Liga angielska: Norwich City – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:30 Piłka nożna, Liga angielska: Southampton – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów ćwierćfinał: Trentino Itas – Berlin Recycling Volleys
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: BAXI Manresa – Nutribullet Treviso
Transmisja: nSport+

22:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

22:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

22:30 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Invicta Fighting Championships: Rodriguez vs Torquato

02:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Washington

04:35 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Montreal

18:00 Piłka nożna, Liga Europy 1/8 finału: Sevilla FC – West Ham United

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Partizan Belgrad – Feyenoord Rotterdam

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Slavia Praga – LASK Linz

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Vitesse Arnhem – AS Roma

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: PAOK Saloniki – Gent

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Frolunda – Vaxjo

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: TuS N-Lubbecke – GWD Minden

20:00 Dart: Premier League

20:00 NHL On The Fly

20:40 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: West Ham United – Chelsea Londyn

20:45 Piłka nożna, Liga Europy 1/8 finału: FC Barcelona – Galatasaray Stambuł

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/8 finału: Glasgow Rangers – Crvena Zvezda Belgrad

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Leicester City – Rennes

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Olympique Marsylia – FC Basel

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: Bodo/Glimt – AZ Alkmaar

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/8 finału: PSV Eindhoven – FC Kopenhaga

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/8 finału: Atalanta Bergamo – Bayer Leverkusen

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/8 finału: Sporting Braga – AS Monaco

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x