CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (05.05.2022)

Rewanżowe mecze półfinałowe piłkarskiej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy, drugi mecz finałowy fazy play-off TAURON Ligi siatkarek, turnieje tenisowe w Madrycie oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (05.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (05.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:20 Piłka nożna, Copa Sudamericana: Fluminense FC – Junior FC
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:30 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:25 Hokej, Mistrzostwa świata Dywizji 1A Lublana 2022: Rumunia – Korea Południowa
Transmisja: TVP Sport

15:30 Kolarstwo: Cztery Dni Dunkierki – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 2. mecz półfinałowy play-off: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga 2. mecz finałowy play-off: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

18:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:55 Żużel, Liga szwedzka: Eskilstuna Smederna – Rospiggarna Hallstavik
Transmisja: Eleven Sports 2

20:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga 2. mecz o 3.miejsce play-off: Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Wells Fargo Championship – runda 1
Transmisja: Golf Channel

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Orioles – Twins

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Carolina – Boston

01:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Toronto – Tampa Bay

03:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Minnesota – St. Louis

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Giants

04:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Edmonton – Los Angeles

12:00 NHL Tonight

18:30 World Pool Masters – Dzień 1

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – Frisch Auf Goeppingen

19:25 Hokej, Liga szwedzka finał: Farjestad – Lulea

19:30 Major League Baseball: Red Sox – Angels

19:55 Premier League Darts

20:00 Piłka nożna, Półfinał Ligi Konferencji Europy: AS Roma – Leicester City

20:55 Piłka nożna, Półfinał Ligi Konferencji Europy: Olympique Marsylia – Feyenoord Rotterdam

20:55 Piłka nożna, Półfinał Ligi Europy: Eintracht Frankfurt – West Ham United

20:55 Piłka nożna, Półfinał Ligi Europy: Rangers – RB Lipsk

21:00 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x