CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.11.2022)

Mecz piłkarskiej Ligi Konferencji Europy: Lech Poznań – Villarreal, mecze Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Łomży Industrii Kielce i ORLEN Wisły Płock, tenisowy turniej WTA Finals w Fort Worth oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Perth Wildcats – Tasmania JackJumpers
Transmisja: Sportklub

13:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Snooker, Champion of Champions: Ronnie O’Sullivan – Robert Milkins
Transmisja: TVP Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

16:10 Snooker, Champion of Champions: Zhao Xintong – Mink Nutcharut
Transmisja: TVP Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

16:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Tauron GTK Gliwice
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów: ORLEN Wisła Płock – Telekom Veszprem HC
Transmisja: Eurosport 1

18:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

19:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport News

20:20 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos OPAP Ateny – KK Partizan Mozzart Bet
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

20:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów: Łomża Industria Kielce – Pick Szeged
Transmisja: Eurosport 1

20:45 Piłka nożna: Magazyn Ligi Mistrzów
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Granada CF – UD Levante
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Lech Poznań – Villarreal
Transmisja: TVP Sport

21:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: World Wide Technology Championship at Mayakoba – runda 1
Transmisja: Golf Channel

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

21:00 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Philadelphia

00:35 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Pittsburgh

01:00 Major League Baseball: Phillies – Astros

12:00 Hokej: NHL On The Fly

16:25 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: RFS – AC Fiorentina

16:25 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Basaksehir – Hearts

17:50 Rugby, Puchar Świata: Hiszpania – Irlandia

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

18:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Djurgarden – Shamrock Rovers

18:00 Piłka nożna, Liga Europy: Real Sociedad – Manchester United

18:15 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Żalgiris Wilno – Slovan Bratysława

18:15 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Gent – FK Molde

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: AZ Alkmaar – Dnipro

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Apollon – FC Vaduz

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Pjunik Erewań – FC Basel

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: AS Monaco – Crvena Zvezda Belgrad

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Trabzonspor – Ferencvaros

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Olympiakos Pireus – FC Nantes

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Karabach Agdam – SC Freiburg

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Sheriff Tiraspol – Omonia Nikozja

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: FC Midtjylland – Sturm Graz

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: CFR Cluj – Ballkani

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Lazio Rzym

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Slavia Praga – Sivasspor

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Lulea – Brynas

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Melsungen – Gummersbach

19:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Lech Poznań – Villarreal

20:20 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Australia

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Silkeborg – Anderlecht Bruksela

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Koeln – OGC Nice

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Partizan Belgrad – FC Slovacko

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Hapoel Beer Szewa – Austria Wiedeń

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FCSB – West Ham United

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Bodo/Glimt – PSV Eindhoven

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Sporting Braga – Malmoe FF

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Union Saint-Gilloise – Union Berlin

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Betis Sevilla – HJK Helsinki

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: AS Roma – Ludogorec Razgrad

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Rennes – AEK Larnaca

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Dynamo Kijów – Fenerbahce Stambuł

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Arsenal Londyn – FC Zurych

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów UEL & UECL

UWAGA: Nowe bonusy dla graczy oferują najlepsi bukmacherzy: STS, Betclic i Fortuna.


5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x