CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.02.2022)

Mecze par mieszanych w curlingu i hokeju na lodzie kobiet oraz kwalifikacje narciarstwa dowolnego w jeździe po muldach podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie to między innymi najważniejsze wydarzenia sportowe w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (03.02.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling – mecz par mieszanych: Kanada – Wielka Brytania
Transmisja: Eurosport 1

05:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej kobiet – mecz: Kanada – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 1

07:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling – mecz par mieszanych: Włochy – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 1

09:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej kobiet – mecz: Szwecja – Japonia
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo dowolne – kwalifikacje jazdy po muldach kobiet
Transmisja: Eurosport 2

12:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo dowolne – kwalifikacje jazdy po muldach mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling – mecz par mieszanych: Wielka Brytania – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kolarstwo: Saudi Tour – 3. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej kobiet – mecz: Finlandia – USA
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Walencji – 2. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: SC Prometej Dnipro – Lokomotiw Kaliningrad
Transmisja: Polsat Sport News

17:10 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga: Młyny Stoisław Koszalin – Suzuki Korona Handball Kielce
Transmisja: TVP Sport

17:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń: Fatum Nyiregyhaza – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: LP Salo – ASPTT Mulhouse
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Vero Volley Monza – VakifBank Stambuł
Transmisja: Polsat Sport News

19:50 Piłka nożna, Ćwierćfinał Pucharu Hiszpanii: Real Sociedad – Real Betis Balompie
Transmisja: TVP Sport

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław – BKS Visła Proline Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

22:30 Piłka nożna, druga połowa Ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii: Athletic Bilbao – Real Madryt
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: Washington – Edmonton

01:05 Hokej, liga NHL: NY Islanders – Seattle

01:35 Hokej, liga NHL: Detroit – Los Angeles

03:35 Hokej, liga NHL: Arizona – Calgary

03:35 Hokej, liga NHL: Chicago – Minnesota

18:55 Hokej, liga szwedzka: Vaxjo – Timra

19:50 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Narodów Afryki: Kamerun – Egipt

20:00 Dart: Premier League

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button