Chiesa gotowy na Napoli!

Piłkarze Juventusu Turyn przygotowują się w centrum treningowym w Continassie do kolejnego meczu Serie A zaplanowanego na Allianz Stadium, który odbędzie się w czwartek (6 stycznia) przeciwko SSC Napoli.

fot. juvefc.com

2022 rok przynosi dobre wieści

Dobre wiadomości dla trenera Massimiliano Allegriego są takie, że: Federico Chiesa trenował z kolegami z drużyny przez całą sesję treningową, więc może wrócić do gry po ponad miesięcznej absencji! Trochę będzie trzeba jeszcze poczekać na Danilo, który powinien pokazać się na boisku w okolicach połowy stycznia i pierwszym spotkaniem w jakim będzie mógł zagrać to rywalizacja z Udinese.

Przeszkody pandemiczne

Humoru nie poprawiają trenerowi wyniki dodatnie Covid-19 wykryte w wymazach pobranych po świętach Bożego Narodzenia. Carlo Pinsoglio oraz Arthur Melo uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19. Są to kolejni zawodnicy, którzy w najbliższym czasie nie będą mogli trenować z drużyną. Na kwarantannie przebywa obecnie Giorgio Chiellini, gdyż miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Postęp Dybali i Moraty

W międzyczasie dobre sygnały z boiska płyną od Paulo Dybali, który chce wrócić na mecz z SSC Napoli, a także od Alvaro Moraty, który w ostatnich dniach znajdował się w centrum rynkowych plotek i nie można wykluczyć, że może dojść do Jego przeprowadzki do Barcelony w nadchodzącym styczniowym okienku transferowym.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button