Chelsea Londyn – Juventus Turyn: Typy, kursy (23.11.2021)

Londyńska Chelsea żeby nie patrzeć na drugi mecz potrzebuje już tylko punktu by zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Goście z Turynu już fazę pucharową mają zagwarantowaną, ale pierwsze miejsce w grupie jest cały czas otwarte. Wydaje nam się, że może to być zachowawczy mecz z obydwu stron. Transmisja na Polsat Sport Premium 1.

Chelsea Londyn – Juventus Turyn: Typy, kursy (23.11.2021)

Typy na mecz Chelsea – Juventus

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.65 – 3.90 – 5.35 (STS)
  • 1.64 – 3.85 – 5.80 (Fortuna)
  • 1.63 – 3.95 – 5.80 (Betclic)

W grupie H sytuacja jest następująca. Na prowadzeniu Stara Dama z kompletem dwunastu punktów. Na drugim miejscu The Blues z dziewięcioma oczkami. Trzy punkty na koncie ma Zenit a tabele zamyka Malmo z zerem.

Jeśli Zenit jutro wygra to Chelsea potrzebny będzie przynajmniej punkt by zapewnić sobie awans po piątej kolejce. W przypadku straty punktów przez Zenit oczywistością jest awans The Blues do kolejnej rundy.

Pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużynami było mega nudne. Juve wygrało 1:0 po bramce Chiesy.

Na pewno to Chelsea będzie prowadzić grę a Juventus będzie czyhał na kontry. Spodziewamy się takiego samego meczu jak w Turynie, dlatego gramy under bramkowy. Jeden punkt zadowoli jednych i drugich.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 1.80 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 1

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds