Cezary Kulesza wypowiedział się na temat wstydliwego remisu z Mołdawią

Reprezentacja Polski prowadzona przez Michała Probierza zremisowała dziś na PGE Narodowym z Mołdawią 1:1. Taki wynik powoduje, że Biało-Czerwoni mają znikome szanse, aby bezpośrednio awansować z grupy na Euro 2024.

Prezes PZPN- Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie remisu reprezentacji Polski z Mołdawią. Foto: Łączy Nas Piłka/YouTube (screen).

Polacy w tym spotkaniu oddali na bramkę aż 20 strzałów, z czego tylko 7 było uderzeniami celnymi. Natomiast Mołdawia 1 strzał celny na bramkę, zakończył się golem dla naszych przeciwników. To pokazuje, do jakich momentów doszliśmy, że reprezentacja Polski, pomimo że miała taką przewagę i zdecydowane posiadanie piłki, przez całe spotkanie, nie potrafiła odnieść wygranej na PGE Narodowym z drużyną, która w rankingu FIFA zajmuje 159. miejsce.

Po ostatnim gwizdku sędziego na portalu X krótki wpis opublikował prezes PZPN – Cezary Kulesza.

Jak na razie w tabeli grupy E eliminacji do Mistrzostw Europy Polska ma tylko 10 punktów. Biało-Czerwoni, aby awansować bezpośrednio na Euro 2024 muszą spełnić dwa obowiązki. Podopieczni Michała Probierza muszą pokonać 17 listopada na PGE Narodowym Czechów, a południowi sąsiedzi trzy dni później muszą zgubić punkty w Kiszyniowie ze wspomnianą już Mołdawią.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x