Cezary Kucharski został wybudzony ze śpiączki

Jak podaje Michał Skiba z „Super Expressu”, Cezary Kucharski został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Wyniki zdrowotne byłego piłkarza reprezentacji Polski są bardzo obiecujące.

Stan zdrowia Cezarego Kucharskiego uległ poprawie (Fot.: Ryszard Hołubowicz / lublin.com.pl) CC BY 4.0 Wikimedia Commons

„Wyniki badań są dobre”

Przypomnijmy. Cezary Kucharski cierpiał na poważne problemy z płucami, w związku ze schorzeniem musiał przejść zabieg po którym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Rodzina 50-latka przez bardzo długi okres czasu nie chciała udzielać informacji na temat jego stanu zdrowia. Na szczęście okazuje się, że leczenie Kucharskiego przebiega bardzo dobrze.

Pierwsze informacje na temat poprawy stanu zdrowia przekazał Michał Skiba z „Super Expressu”. Później doniesienia dziennikarza potwierdził Roman Kosecki.

Potwierdziłem te informacje i obecnie mogę wystosować taki krótki komunikat: Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” przyjaciel byłego piłkarza.

Źródło: Super Express

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x