Była WAGs skazana za handel narkotykami

Camila Navarro, była żona reprezentanta Urugwaju z MŚ 2002, została skazana za handel narkotykami. Kobieta przewodziła grupie przestępczej. Jej życiorys to pasmo wielu sensacyjnych historii!

Była WAGs skazana za handel narkotykami
Była WAGs skazana za handel narkotykami (fot. Instagram/Mia Etcheverria)

Była żona Richarda Moralesa trafiła do więzienia

Camila Navarro i Richard „Chengue” Morales poznali się w klubie nocnym, który należał do Moralesa. To właśnie tam ich drogi się skrzyżowały i zaczęli budować swoją relację. Navarro miała już za sobą w tamtym momencie pracę jako prostytutka i występy w branży filmu dla dorosłych.

Morales, były reprezentant Urugwaju, grał na Mistrzostwach Świata w 2002 roku. W barwach narodowych strzelił 6 goli w 27 meczach. Zdobył sławę, grając dla Nacionalu, a także spędził pewien czas w La Lidze z Osasuną i Malagą. W 2010 roku zakończył karierę jako zawodnik Fenix w Urugwaju.

20 PLN bez depozytu w Fortunie
20 PLN bez depozytu w Fortunie

W sierpniu 2023 roku Camila Navarro zerwała swoje relacje z ojcem swoich dzieci i stała się przywódcą grupy handlującej narkotykami, która wysyłała kokainę do Hiszpanii. Navarro została aresztowana razem z pięcioma innymi współpracownikami, gdy próbowali przemycić 7 kilogramów kokainy w dwóch walizkach przez urugwajskie lotnisko.

Narkotyki miały trafić do Madrytu. W sumie aresztowano sześć osób, które zaczęły współpracować z władzami, wskazując na byłą WAGs jako kluczową postać w tej sprawie.

W obliczu poważnych zarzutów i grożącego jej długiego pobytu w więzieniu, Navarro zawarła umowę z urugwajskimi prokuratorami i przyjęła karę dwóch i pół roku więzienia jako liderka operacji narkotykowej. Przez cały proces jej były partner Richard „Chengue” Morales nie skomentował sprawy, jedynie stwierdził, że „opiekuje się swoimi dziećmi”.


Kim jest Camila Navarro, znana jako Mia Etcheverria?

Camila Navarro, znana również jako Mia Etcheverria, miała aż 32 000 obserwujących na Instagramie. Za pięknymi zdjęciami kryje się osoba o trudnej przeszłości. Navarro zaczęła pracować jako prostytutka już w wieku 18 lat, jako sposób na ucieczkę z ubóstwa, w jakim żyła jej rodzina.

Ostatecznie trafiła do lokalnej firmy produkującej filmy dla dorosłych, gdzie nakręciła ponad 10 scen. Żadna z nich nigdy nie została wyemitowana, ponieważ właściciel otrzymywał pieniądze od konkurencji, aby nie publikować filmów. Później spróbowała swoich sił jako modelka i piosenkarka, ale nie udało jej zrobić kariery w tych branżach.


4.9 / 5. Ocen: 214

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x