Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Co tydzień pewne 50 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakłady. I tak, aż do odwołania.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerów. Bonusy co tydzień

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerów. Bonusy co tydzień

Warto jest zaznaczyć, że promocja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Bowiem gracze regularnie co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagranie pierwszego kuponu. Warto jest dodać, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Pewne 50 PLN co tydzień

Promocja „Tygodniowy Cashback” polega na obstawieniu meczy. Dopuszczone są przez bukmachera są kupony AKO, na których mogą być typy przedmeczowe i LIVE. Na pewno dobrą wiadomością jest to, i mogą być dowolnych rozgrywek.

Betfan kod promocyjny 2021
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka 600 PLN

Na koniec każdego etapu bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony po czym przyzna premię wartości 20% tej kwoty. Maksymalnie można otrzymać tygodniowo nawet 50 PLN.

STS: Kod promocyjny na bonus bez wpłaty

Nowi gracze, którzy wpiszą kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta u bukmachera STS mogą liczyć na darmowe bonusy:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie