Bukmacher Fortuna o 10% zwiększa wygrane na zakłady LIVE

Lubisz typować zakład LIVE? Jak tak, to na pewno warto skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to zwiększa wygrane swoim gracom o 10%.

Zakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna

Zakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u operatora Fortuna oraz dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 lipca. Jednak należy pamiętać, że akcja trwa w wyznaczonych godzinach codziennie, tj. 13:30 – 14:00, 15:30 – 16:00 oraz 20:30-21:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ale należy dodać do kuponu zdarzenie specjalne, tj. „Bonus Live 10%”. To sprawi, ze Happy Hours zostanie aktywowany.

Trzeba wiedzieć, że ta promocja dotyczy jedynie kuponów, na których znajdują się zdarzenia z oferty LIVE. W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Stawka kuponu nie może być większa niż 500 PLN.

Wszystkie kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out” są wykluczone z tej akcji.

Cashback w BetClic

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a także kupony lub kupony zostały rozliczony jako wygrane to automatycznie bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 10%.

Freebet na start u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowe bonus w wysokości 20 PLN za dokonanie rejestracji i to bez dokonania wpłaty.

Chcąc otrzyma te środki należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a to sprawi, ze na konto gracza trafią darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym nowi gracze u tego operatora mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie