Brzęczek w Wiśle Kraków. Bukmacherzy wystawili kursy. Zaskoczeni?

Jerzy Brzęczek meczem z Górnikiem Łęczna zadebiutuje w roli trenera Wisły Kraków. Bukmacher STS przygotował ciekawe zakłady specjalne z tej okazji. Jak pójdzie byłemu selekcjonerowi Polski w nowej roli? Niektórych kursów na pewno mało kto się spodziewał!

Brzęczek w Wiśle Kraków. Bukmacherzy wystawili kursy. Zaskoczeni?
Brzęczek w Wiśle Kraków. Bukmacherzy wystawili kursy. Zaskoczeni? (fot. Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków)

Debiut Brzęczka w Wiśle Kraków. Jak mu pójdzie?

Jerzy Brzęczek nie objął żadnego klubu po tym, jak przestał pracować w roli trenera piłkarskiej reprezentacji Polski. Dla selekcjonera praca w Wiśle Kraków będzie zatem pierwszą okazją do pokazania się po dość długiej przerwie. Nic dziwnego, że zatrudnienie tej osoby przez Białą Gwiazdę wzbudza spore emocje, ale także i najbliższy mecz Wisły cieszy się znacznie większym zainteresowaniem, niż zwykle.

Na stronie internetowej www.STS.pl przygotowano wyjątkowe zakłady specjalne związane z pracą Jerzego Brzęczka w krakowskiej Wiśle. Zarobić mogą zarówno ci, którzy wierzą w tego trenera, jak i jego przeciwnicy.

Kursy na Brzęczka w STS
Kursy na Brzęczka w STS

Według STS-u nie ma niemalże żadnych szans na to, by Brzęczek stracił posadę przed końcem aktualnego sezonu. Gdyby jednak stało się inaczej, postawione 100 złotych może zamienić się na wygraną w wysokości 660 zł.

Brzęczek w sezonie 2021/2022. Będzie triumf czy klęska?

Najwięcej zarobić można na scenariuszu, w którym Brzęczek wygra każdy mecz, jaki pod jego wodzą będzie rozgrywać Wisła Kraków w sezonie 2021/2022. Wystarczy postawić na to 2 złote, by mieć szansę wygrania – uwaga – 17 600 zł!

Jak prezentują się pozostałe kursy? Oto one:

  • Brzęczek nie przegra meczu w sezonie 21/22 – 250.0
  • nie wygra meczu w sezonie 21/22 – 20.0
  • przegra wszystkie mecze w sezonie 21/22 – 150.0
  • wygra wszystkie mecze u siebie w sezonie 21/22 – 150.0
  • nie przegra meczu u siebie w sezonie 21/22 – 15.0
  • nie wygra meczu na wyjeździe w sezonie 21/22 – 3.50
  • przegra wszystkie mecze na wyjeździe – 15.00
  • zanotuje dodatki bilans bramkowy od 22. do 34. kolejki – 3.50
  • zapewni Wiśle Kraków utrzymanie przed 34. kolejką – TAK 1.55; NIE 2.25

Kupon ze swoim typem postawić można w każdej chwili na stronie www.STS.pl. Do obstawiania potrzebne jest darmowe konto, które można założyć w kilka chwil. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” w prezencie jest 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Przy pierwszej wpłacie odebrać można też 100% do 1500 PLN. Kod promocyjny STS dostępny tylko dla nowych graczy.

Wisła Kraków jest faworytem w meczu z Górnikiem Łęczna. Kurs na poniedziałkowe zwycięstwo Białej Gwiazdy to 1.75. Remis to 3.75, natomiast wygrana gości z Łęcznej – aż 4.70. Początek tego pojedynku na stadionie przy Reymonta o godzinie 18.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x