Brighton – Crystal Palace – Typy bukmacherskie 14 stycznia (piątek)

W inauguracyjnym meczu dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League na Amex Stadium Brighton podejmować będzie Crystal Palace. Transmisja w CANAL+ Sport. Zapraszam do analizy.

Brighton – Crystal Palace – Typy bukmacherskie 14 stycznia (piątek)

Brighton vs Crystal Palace. Typ i Analiza

„Mewy” w tym sezonie sporo remisują, w dziewiętnastu grach dziewięć razy dzieliły się punktami. Warto podkreślić, że mają tylko cztery porażki na koncie, oraz sześć zwycięstw.

W piątek na Amex Stadium moim zdaniem będą miały nieco więcej do powiedzenia i jakieś punkty zdobędą. Co ważne, przed meczem z Crystal Palace „Mewy” są w niezłej formie. Licząc wszystkie rozgrywki, cztery ostatnie mecze zakończyły bez porażki.

Ostatnio w 1/32 finału Pucharu Anglii po dogrywce wyeliminowały West Brom 2-1. Natomiast we wcześniejszych trzech meczach Premier League zainkasowały siedem punktów! W tym zatrzymały aktualnego wicelidera tabeli Chelsea 1-1!

Brighton zajmuje dziewiąte miejsce w ekstraklasie. Crystal Palace sklasyfikowane jest na miejscu dwunastym. Obie drużyny dzieli w tabeli różnica czterech punktów. W ostatnich tygodniach lepsze wrażenie po sobie pozostawiły „Mewy”, więc od nich oczekuję lepszej gry.

W czterech ostatnich meczach „Orły” odnotowały dwie porażki co nie świadczy o ich najlepszej formie. Ostatnio w Premier League przegrały z West Ham United 2-3. Poza tym z Pucharu Anglii wyrzuciły Millwall 2-1. Zwycięstwo z przedstawicielem Championship nie powinno jednak dziwić.

Na początku sezonu na Selhurst Park „Mewy” zremisowały z Crystal Palace 1-1. Będąc w dobrej formie, na Amex Stadium gospodarze mają szanse zakończyć mecz zwycięstwem, bo są lepiej zgrani niż goście.

Typ: 1 (kurs 2.11 na Fortuna)

3 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X