Bonusy bukmacherskie na PKO Ekstraklasy u BetClic. Pula nagród 10 000 PLN

W dniach 13 – 15 grudnia zostanie rozegrana dziewiętnasta kolejka PKO Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przeprowadza promocję graczom – „Piłkarski Jackpot”. Jest na pewno o walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi 10 000 PLN.

Bonus bukmacherski z nagrodami

Bonus bukmacherski z nagrodami

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześnie dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom do 13 grudnia 2019 r. 18:00, Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic Polska kwalifikuje w ramach tej promocji wyłącznie kupony AKO, którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na wszystkie pojedynki dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

betfan kod promocyjny

W ramach tej promocji dopuszczone są jedynie podstawowe typy, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Warto jest wiedzieć, że każdy typer w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów. Stawka minimalna każdego z nich musi wynieść co najmniej 10 PLN. Natomiast wykluczone są automatycznie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki akcji, a dodatkowo został on rozliczony jak wygrany to oprócz wygranej gotówka weźmie udział w podziale gotówki, która została wyznaczona na tą akcję 10 000 PLN.

Jaki jest bonus powitalny u bukmachera BetClic?

Popularny w Polsce bukmacher BetClic oferuje nowym graczom promocję powitalną, w postaci Cashbacka, czyli zakłady bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc z niego skorzystać trzeba jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to cała kwota stawki znajdzie się na koncie gracza. Maksymalnie do 510 PLN. W przypadku wygranej gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie