Bonusu za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

W związku z kolejnymi pojedynkami w Lidze Europy i Lidze Mistrzów bukmacher Betclic w swojej ofercie posiada akcję „Misja Europa”. Polega ona na obstawieniu meczy, w zamian można liczyć na dodatkowe środki.

Misja Europa – wygraj do 60 PLN w Betclic

Misja Europa – wygraj do 60 PLN w Betclic

Trzeba przyznać, że już we wtorek czekają nas bardzo ciekawe mecze w ramach II kolejki nie zabraknie. Bowiem przez nami przecież takie konfrontacje, jak Lokomotiv Moskwa vs Bayern Monachium. W kolejnych dniach dojdzie do rywalizacji, m.in. Juventus vs Barcelona, Rangers vs Lech Poznań.

Jeśli masz zamiar typować mecze z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Betclic „Misja Europa”. Gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkowe premie.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi koniecznie do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a trwa ona do 29 października do godziny 23:59.

Bonus za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic dopuszcza w ramach oferty „Misja Europa” zakłady SOLO i AKO, na których mogą być wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Należy jednak mieć na uwadze, że kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka kuponu wynosić musi co najmniej 20 PLN.

Fortuna bonus bez depozytu

Typerzy, których kupony okazały się wygrane mogą liczyć na dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile kuponów zostało rozlicznych poprawnie:

  • 2 wygrane kupony – 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – 60 PLN

Bonusy znajdą się na kontach graczy w dniu 30 października.

550 PLN na start w Betclic

Bukmacher Betclic online oferuje wszystkim graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN. Chcąc skorzystać z Cahsbacka koniecznie użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Dzięki temu, jak pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, na jaką mogą liczyć wszyscy typerzy to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie