Bonus na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS

Już w sobotę 16 listopada reprezentacja Polski rozegra kolejny pojedynek podczas eliminacji Mistrzostw Europy. Mimo, że nasz zespół ma zapewniony już bilet na EURO 2020 to nastroje w naszym zespole są bojowe. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, na konfrontację Izreal vs Polska, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Promocja na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS

Promocja na mecz Izrael – Polska od bukmachera STS

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS a poza tym wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 16 listopada do godz. 20:45. Warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Warunki akcji są proste. Wystarczy zagrać jedynie kupon:

  • SOLO: na nim może znaleźć się jedynie zdarzenie specjalne: „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”
  • AKO: oprócz zdarzenia specjalnego „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu” mogą być tam inne typy, ale muszą zostać rozliczone najpóźniej do 17 listopada do godz. 23:59.
betfan kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN, ale z akcji automatycznie są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jeśli los nie był dla Ciebie łaskaw i kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 10 PLN w przypadku kuponu SOLO. Gracz, który zagrał kupon wielozdarzeniowy to, żeby otrzymać darmowe środki wszystkie typy oprócz zdarzenia specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Bonus zajdzie się na koncie graczy najpóźniej w dniu 22 listopada do godz. 23:59.

Jaki kod promocyjny u bukmachera STS?

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać na start:

  • freebet o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Poza tym użytkownicy bukmachera STS mogą liczyć na szereg innych promocji, jak chociażby „4+1”, czy też dostępna jest TV STS, w której to można w pełni legalnie oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie