Bonus na Esport – obstawianie z ekstra kasą!

Typujesz Esport? To niewątpliwie najnowsza promocja bukmachera Betclic „Misja Esport” jest dla Ciebie. W ramach tej oferty wszyscy gracze mogą mogą otrzymać darmowy bonus o wartości 40 PLN.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Największym atutem Esportu jest fakt, że mecze w tych rozgrywkach są rozgrywane bez żadnej przerwy i to zgodnie z terminem. W dodatku przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, chociażby w ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

Promocja „Misja Esport” trwa do 12 maja do godz. 23:59 i polega na obstawieniu meczy z Esportu. W zamian bukmacher Betclic przyzna darmowe bonusy o wartości 40 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertę i chcesz z niej skorzystać pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus dla typerów na Esport

Po spełnieniu tego podstawowego warunku gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach promocji „Misja Esport” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.

Gracz ma prawo dodawać typy zarówno te z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Na pewno jest z tego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Betclic jest bardzo bogata na Esport. W dodatku przed nami rozgrywki chociażby w ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Nie można zapominać, ze stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 20 PLN. Dodatkowo te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Na konto gracza trafi bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że minimum dwa kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone, jako wygrane.

Jaki jest nowy kod promocyjny u bukmachera Betclic?

Bukmacher Betclic PL online na start oferuje wszystkim graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Cashback będzie aktywny jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Następnie typer może zawrzeć dowolny zakład. Jeśli okaże się on przegrany to w zamian otrzyma on zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Gracze, którzy już posiadają konto u tego operatora mogą skorzystać chociażby z „Betclic liga„, gdzie to można otrzymać darmową gotówkę za obstawienie meczy. Dodatkowo dostępna jest Betclic TV, gdzie użytkownicy mogą oglądać wydarzenia sportowe na żywo bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie