Bonus dla nowego gracza bez depozytu

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak nie, to warto jest założyć, ponieważ bukmacher STS już na start daje swoim graczom bonus w wysokości 29 PLN bez żadnej wpłaty.


Bukmacher STS rozdaje bonusy bez depozytu/wpłaty

Bukmacher STS rozdaje bonusy bez depozytu/wpłaty

Promocja skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Chcąc otrzymać bonus należy podczas procesu rejestracyjnego wpisać w miejscu kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że po prawidłowej weryfikacji konta bukmacher STS przyzna bonus w wysokości 29 PLN. I co istotne, żeby g trzymać nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty.

Wart jest podkreślić, że rejestracja u bukmachera STS nie jest w żadnym stopniu skomplikowana i zamie CI dosłownie chwilę.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

A nie da się kryć, że warto jest skorzystać z tej promocji, bowiem bukmacher oferuje szeroką ofertę spotkań, gdzie każdy typer znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo często tej operator ma ciekawe promocje dla swoich graczy. W dodatku nie można zapominać, że Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera mogą korzystać bezpośrednie z TV STS, gdzie w pełni za darmo i legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie