Bonus dla każdego gracza za obstawienie esportu. 25 PLN co tydzień.

Specjalną ofertę promocyjną nowym graczom posiada bukmacher STS online. Każdy użytkownik, który obstawia esport może otrzymać darmowe środki o wartości 25 złotych i tak co tydzień. Warto jest mieć na uwadze, że obecnie typowanie wspomnianej dyscypliny jest niezwykle popularne ze względu na zawieszone rozgrywki w praktycznie każdej dyscyplinie.

Esport promocje dla graczy

Esport promocje dla graczy w STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada w swojej zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Esportu” trwa do odwołania, ale nie można zapominać, że składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy etap dostępny jest graczom w dniach od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, tzw. pojedyncze. Istotne w tym wszystkim jest to, że kuponie może znajdować się wyłącznie jeden typ z esportu, którego kurs musi wynieść nie mniej niż 1.85. Jednak należy na uwadze, że zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Natomiast z tej oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Na koniec okresu rozliczeniowego legalny bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady z Esportu, a po czym przyzna bonus o wartości 10% tej kwoty:

Przykład: Suma przegranych zakładów przez gracz wyniosła 200 złotych. W zamian typer otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz może otrzymać jeden bonus i to co tydzie , a jego wysokość może wynieść nawet 25 złotych.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu użytkownikowi pakiet startowy, w który to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej wartości 29 złotych
  • bonus równowartości depozytu do 1200 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później już żadna osoba takiej możliwości nie będzie posiadała.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie