Bonus dla graczy na pokera online w STS. Premia do 50 PLN

Wszyscy fani usługi Betgames, która dostępna jest u bukmachera STS mogą skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”. Grając w takie gry, jak np. poker wszyscy użytkownicy poza wygraną kasą otrzymają dodatkową gotówkę poza wygraną.

Gdzie można grać legalnie w pokera w Polsce?

Gdzie można grać legalnie w pokera w Polsce?

Śmiało można powiedzieć, że STS Betgames cieszy się bardzo duża popularnością w naszym kraju. Z tygodnia na tydzień przybywa fanów tej usługi. W sumie nie ma się czemu dziwić, ponieważ można grać tam, m.in. w pokera online i to za prawdziwe pieniądze. Wspomniany operator nagradza użytkownikom w ramach najnowszej promocji, w której do zdobycia jest bonus do 50 PLN.

Jeżeli jesteś zainteresowany promocją „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” to przede wszystkim musisz się do niej na stronie www.STS.pl. Cały proces zajmie Ci dosłownie chwilkę.

STS Betgames bonus dla graczy na start:

W opisanej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, a na nim mogą znajdować wyłącznie typy z Betgames. W tej usłudze dostępne są trzy gry:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Promocja obowiązuje do 19.07.2020 r. do godz. 23:59 i na jej koniec bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wszystkie wygrane kupony po czym przyzna dodatkowe środki o 10% tej wartości:

Przykład: Suma wygranych zakładów wyniosła 450 PLN. Wówczas na konto użytkownika trafia premia w kwocie 45 PLN.

Wszyscy gracze, którzy zapisali się do te promocji mają prawo liczyć na jeden jeden bonus. Maksymalnie może on wynieść do 50 PLN.

Kod na bonus do 1229 PLN u bukmachera STS:

Łączna wartość nowego pakietu powitalnego u bukmachera STS może wynieść nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać bonusów startowych gracz obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta. To sprawi, że wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez depozytu
  • premię równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Jednak to wszystko. Typerzy, którzy posiadają już konto u wspomnianego operatora może liczyć co tydzień na darmowe środki. Bowiem wspomniany operator rozdaje extra gotówkę wszystkim typerom. Bowiem dzieli pomiędzy nimi 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie