Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS. Operator nagradza wszystkich typerów za obstawienie sportów wirtualnych. Użytkownicy co tydzień poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie bonus nawet o wartości 25 PLN.

Obstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej

Obstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS na sporty wirtualne jest bardzo bogata i jest co typować. Bowiem dostępne są takie dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, czy też wyścigi koni i psów. Poza tym tą kategorię można typować przez całą dobę.

Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera STS natomiast mogą skorzystać z oferty „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus”, w której co tydzień każdy gracz może liczyć na extra 25 PLN poza wygraną. Należy jednak mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl

Extra 25 PLN dla typerów na sporty wirtualne:

Kupon kwalifikujący się w wspomnianej promocji musi być zakładem SOLO lub AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą być wyłącznie typy ze sportów wirtualnych.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Gracz, który w czasie jednego etapu, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 zagra kupony za łączną kwotę minimum 300 PLN w prezencie otrzyma dodatkowe 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną na start, gdzie to można liczyć na bonus całkowity o wartości 1229 PLN. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Typerzy, którzy posiadają już konto u bukmachera STS mogą chociażby skorzystać z usługi Betgames,czyli gier karcianych. A można tam legalnie i co istotne za prawdziwą gotówkę grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl