Bonus co tydzień na sporty wirtualne w STS. Extra 25 PLN dla graczy

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS. Operator nagradza wszystkich typerów za obstawienie sportów wirtualnych. Użytkownicy co tydzień poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie bonus nawet o wartości 25 PLN.

Obstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej

Obstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS na sporty wirtualne jest bardzo bogata i jest co typować. Bowiem dostępne są takie dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, czy też wyścigi koni i psów. Poza tym tą kategorię można typować przez całą dobę.

Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera STS natomiast mogą skorzystać z oferty „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus”, w której co tydzień każdy gracz może liczyć na extra 25 PLN poza wygraną. Należy jednak mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl

Extra 25 PLN dla typerów na sporty wirtualne:

Kupon kwalifikujący się w wspomnianej promocji musi być zakładem SOLO lub AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą być wyłącznie typy ze sportów wirtualnych.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Gracz, który w czasie jednego etapu, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 zagra kupony za łączną kwotę minimum 300 PLN w prezencie otrzyma dodatkowe 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną na start, gdzie to można liczyć na bonus całkowity o wartości 1229 PLN. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Typerzy, którzy posiadają już konto u bukmachera STS mogą chociażby skorzystać z usługi Betgames,czyli gier karcianych. A można tam legalnie i co istotne za prawdziwą gotówkę grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie