Bonus 60 ZŁ – Betclic Misja Sport i Cashback do 550 PLN

Najnowsza promocja u legalnego bukmachera Betclic Polska to „Misja Sport”. Wystarczy trafić minimum trzy kupony, aby oprócz wygranej zgarnąć extra środki. Dokładnie mówiąc bonus o wartości 60 PLN.

Misja: Sport czyli wygraj 3 zakłady i odbierz 60 pln w Betclic Polska

Misja: Sport czyli wygraj 3 zakłady i odbierz 60 pln w Betclic Polska

Bukmacher Betclic śmiało można powiedzieć, że wychodzi na przeciw swoim graczom, którzy regularnie obstawiają mecze. Bowiem nagradza użytkowników darmowymi środkami, które będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcesz skorzystać z akcji „Misja Sport” i otrzymać 60 PLN? Jak tak, to pamiętaj, że najpierw musisz zapisać się do tej oferty. Poprzez wykonanie dwóch prostych kroków. Wejść na stronę www.Betclic.pl i następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej.

Pewne 60 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach promocji „Misja Sport”' dopuszczone są wszystkie dyscypliny, jakie są dostępne u bukmachera Betclic. Trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, tenisie czy Esporcie.

W dodatku gracz ma prawo wybierać dowolne zdarzenia, ponieważ mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.50.

Gracz sam wybiera jaki zawrze zakład. Kwalifikują się kupony SOLO, ale i AKO. W obu przypadkach stawka minimalna musi wynosić nie mniej niż 20 PLN.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Typerom, którym uda się trafić minimum trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji i zostaną one rozliczone jako wygrane to do 5 lipca do godz. 23:59 to na konto gracza oprócz wygranej gotówki trafi bonus o wartości 60 PLN.

Kod bonusowy w Betclic Polska online:

Nie masz konta u bukmachera Betclic Polska? Warto jest wiedzieć, że wszyscy gracze już na start u tego operatora mogą liczyć na Cashbacka, a dokładnie mówiąc zakład bez ryzyka. Typer, który chce skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej kwoty, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby akcję „Multi+”, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane, a maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczom to, aż 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie