Binance oficjalnym sponsorem Pucharu Narodów Afryki

Binance, wiodąca na świecie ggiełda kryptowalut, ogłosiła partnerstwo z Konfederacją Afrykańskiej Piłki Nożnej (CAF), jako oficjalny sponsor turniejów TotalEnergies Africa Cup of Nations (AFCON) 2021.

Binance oficjalnym sponsorem Pucharu Narodów Afryki

Kryptowaluty i blockchain wchodzą do Afryki za sprawą Binance

Turniej piłkarski, który rozpoczał się 9 stycznia, zakończy się 6 lutego 2022 roku. Ta umowa sponsorska sprawi, że Binance stanie się ekskluzywną platformą kryptowalutową dla turniejów AFCON 2021 i po raz pierwszy będzie sponsorować imprezę piłkarską na dużą skalę.

Binance będzie również oficjalnym partnerem Assist of the Day / Binance Assist of the Week / Binance Assist of the Tournament, które będą promowane w mediach społecznościowych CAF, w tym na Facebooku, Instagramie, Twitterze, TikTok, oraz we wszystkich sześciu miejscach w Kamerunie.

Veron Mosengo-Omba, sekretarz generalny CAF, powiedział: „Cieszę się, że mogę powitać Binance jako oficjalnego sponsora tegorocznego turnieju AFCON. Dzięki partnerstwu z CAF, Binance będzie dalej łączyć się ze swoimi użytkownikami i społecznością afrykańską poprzez futbol. CAF jest gotowy do przyjęcia technologii opartej na blockchain i jej wpływu na przyszłość rozwoju afrykańskiego futbolu.

W ramach swojej misji wspierania blockchain i umożliwienia większego dostępu do usług finansowych osobom nieposiadającym usług bankowych, Binance od 2020 roku zapewnia bezpłatne zajęcia edukacyjne dla ponad 541 000 Afrykanów – na różne tematy, od ochrony użytkowników po budowanie kariery w blockchain.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Yi He, współzałożyciel i dyrektor ds. marketingu Binance, powiedział: „Z populacją 1,2 miliarda Afrykanów oraz rozpowszechnieniem technologii blockchain i jej użycia, wierzymy, że kontynent afrykański może przewodzić przyszłości branży blockchain. włożyliśmy nasze wysiłki w popchnięcie głównego nurtu przyjęcia kryptowalut, aby więcej osób mogło zrozumieć kryptowalutę i Binance”.

Emmanuel Babalola, dyrektor Binance na Afrykę, powiedział: „Piłka nożna to najpopularniejszy sport w Afryce, który jednoczy cały kontynent i jako wiodący ekosystem blockchain jesteśmy dumni z bycia oficjalnym sponsorem turnieju AFCON”.

_______
Darmowe typy bukmacherskie na Puchar narodów Afryki dostępne u naszego partnera serwisu Skrotymeczow.pl.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X