Betclic rozdaje bonusy za typowanie Roland Garros 2021

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic, którzy typują tenis. Wystarczy w ramach akcji „Misja tenis” zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na dodatkową kasę w wysokości 40 PLN.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

Niewątpliwie jest co typować z tenisa, bowiem rozgrywany jest chociażby turniej Wielkoszlemowy French Open, gdzie to na korcie mamy czołowych zawodników.

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Misja tenis”, a jest ona aktywna do 6 czerwca do godziny 23:59. Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc do niej dołączyć należy koniecznie się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN na French Open

Warunki oferty promocyjnej „Misja tenis” są bardzo proste i czytelne dla każdego typera. Bowiem wystarczy zawrzeć zakład AKO, czyli tzw. wielozdarzenowy, którzy będzie spełniał następujące warunki promocji:

  • minimum cztery zdarzenia. Jednak wszystkie typy muszą być z tenisa, które pochodzić muszą z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
  • kurs łączny zakładu nie może wynosić mniej niż 4.00
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Użytkownik, którego zakład spełnia powyższe warunki promocji i został rozliczony, jako wygrany to na konto gracza poza wygraną gotówką trafi premia o wartości 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny zakład do 550 PLN.

Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Miłosz
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe