BetClic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN

Bukmacher BetClic oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 550 złotych. To wszystko przy specjalnym haśle promocyjnym, które znajduje się poniżej w artykule.

BetClic specjalny kod promocyjny za darmo

BetClic specjalny kod promocyjny za darmo

Oferta skierowana jest to każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Gracz w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Dokonać trzeba jedynie online na stronie www.BetClic.pl. Proces ten nie zajmie w żadnym wypadku większych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

BetClic kod promocyjny za darmo

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550”. Jest to jedyny moment, aby to zrobić później użytkownik już nie będzie posiadał.

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje typerowi już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Typer sam wybiera jaki to rodzaj będzie to zakładu i jakie będą znajdować się na nim typy.

Zakład w Betclic Polska jak zostanie wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany zakład. Maksymalnie może on wynieść minimum 550 złotych.

BetClic Polska online

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują graczom regularnie ciekawy bonusy, w których to można otrzymać dodatkową kasę za obstawienie meczy.

Gracze również mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, czy też TV BetClic, a legalnie i bez żadnych limitów można oglądać tam wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie