Będzie rewanż Joanna Jędrzejczyk z Weili Zhang?

Joanna Jędrzejczyk spodziewa się, że po powrocie na ring rozegra walkę z numerem jeden UFC, czyli rewanż z Weili Zhang.

Będzie rewanż Joanna Jędrzejczyk z Weili Zhang?

Jędrzejczak vs Zhang jeszcze w tym roku?

Po prawie 2 latach od poprzedniej walki z Zhang Weili, Joanna Jędrzejczyk została usunięta z rankingu UFC. Chociaż Jędrzejczyk nie obwiniała UFC za swoją decyzję, twierdziła, że oferty z UFC nie były wtedy wystarczająco kuszące.

Z powodu jej nieobecności w rankingach Jędrzejczyk twierdzi, że wiele osób myślało, że przeszła na emeryturę, ale jest to dalekie od prawdy.

„Wszyscy myślą, że nie jestem już w UFC” – powiedział Jędrzejczyk w Kanale Sportowym na Youtube.

„Jestem, właśnie wypadłam z rankingu, bo nie walczyłem od kilkunastu miesięcy, ale wracam i stoczę walkę z numerem jeden”

Ponieważ jej ostatnią walką była przegrana z Zhangiem na początku 2020 roku, Jędrzejczyk będzie potrzebowała zwycięstwa w swojej następnej walce, aby odzyskać formę, do której przyzwyczaiła swoich fanów.

„Prawdopodobnie będzie to Weili Zhang. Nie widzę innej walki. Po prostu idę po pas.

Jędrzejczyk zastanawiała się nad innymi walkami, ale jeśli UFC postawi ją na pretendenta do walki numer jeden, z radością ją przyjmie.

„Dana [White] złożyła mi ofertę walki o mistrzostwo, ale musiałbym poczekać do listopada-grudnia, ale nie chcę czekać. Chcę walczyć już”.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Będzie rewanż Joanna Jędrzejczyk z Weili Zhang?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P