Baxton: Kto to jest? Sprawdź, o kim mówi cała Polska!

Baxton kto to jest? Nic dziwnego, że internauci coraz częściej o to pytają, ponieważ ten pseudonim pojawia się w sieci ostatnio bardzo często. Warto wiedzieć, o kim mówi cała Polska. Zbieramy najważniejsze informacje o „celebrycie” Baxton – ile ma lat, jak go znaleźć w sieci, czym zajmuje się na co dzień.

Baxton: Kto to jest? Sprawdź, o kim mówi cała Polska!
Baxton: Kto to jest? Sprawdź, o kim mówi cała Polska!

Baxton: Kto to jest?

Po raz pierwszy pseudonim Baxton szeroka publiczność usłyszała podczas wypowiedzi wiceministra Piotra Ciepluchy, który zabrał głos w sprawie Pandora Gate. Oczywiście, nie trzeba było długo czekać na to, jak internauci poszukają informacji o tym, kim jest Baxton. Czy taka osoba rzeczywiście istnieje? Dobrze jest to wiedzieć, by mieć aktualne wieści z tego, co dzieje się wokół nas.

Oczywiście, obecnie osób pod pseudonimem Baxton w internecie nie brakuje. Pomyłkę polityka z Ministerstwa Sprawiedliwości szybko wykorzystano. Trzeba jednak podkreślić, że ten „właściwy” Baxton to nie kto inny, jak Michał Baron, czyli de facto… Boxdel. Oczywiście, Piotr Cieplucha walną gafę, której z pewnością bardzo szybko pożałował.

Betfan: 200 PLN za czyste konto Bułki!
Betfan: 200 PLN za czyste konto Bułki!

Baxton: Czy istnieje ktoś taki?

Nie można wykluczyć tego, że ktoś w Polsce ma pseudonim Baxton, a nawet od dłuższego czasu w ten sposób przedstawia się w internecie. Cieplucha również zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też po swoim pierwszym wystąpieniu opublikował już nieco bardziej nieformalne oświadczenie, w którym powiedział:

Moja wczorajsza pomyłka wywołała niemałe poruszenie w internecie, dlatego chcę powiedzieć: Baxton, proszę cię, jeżeli naprawdę istniejesz, wybacz. Nie chodzi mi o ciebie. Jestem jednocześnie przekonany, że prokurator prowadzący sprawę Pandora Gate nie będzie popełniał takich pomyłek, jak ja!”

Wiemy już zatem na pewno, że polityk rzeczywiście się pomylił. Oczywiście, nie oznacza to, że ktoś taki w ogóle nie istnieje, co również wynika z przytoczonej powyżej wypowiedzi.

[ARPrice id=110]

Baxton: Pandora Gate. Co zrobił, co mu grozi?

Baxton prawdopodobnie nie jest zamieszany w Pandora Gate, ponieważ gdyby tak było, minister nie publikowałby sprostowania na ten temat. Nie brakuje jednak osób, które są zamieszane w całą aferę i dlatego warto przytoczyć artkuł 200 kodeksu karnego, w którym w paragrafie numer jeden czytamy:

Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.”

Gdyby Baxton był zamieszany w Pandora Gate, groziłoby mu nawet 12 lat więzienia. Tak właśnie jest w przypadku Stuu Burtona.

Baxton: Zdjęcie. Jak wygląda?

Czy wiemy, jak wygląda Baxton? Na internautów zawsze można liczyć, dlatego też bardzo szybko pojawiły się w internecie materiały, w których przerobione zostały zdjęcia Boxdela. Oczywiście, wszystkie z nich trzeba traktować z przymrużeniem oka, a więc nie mamy tutaj do czynienia z prawdziwymi fotografiami przedstawiającymi kogoś, kto ma pseudonim Baxton.

Jak wygląda Baxton? W sieci można znaleźć między innymi taki obrazek:

Jak wygląda Baxton? Oto jeden z memów!
Jak wygląda Baxton? Oto jeden z memów!

Baxton: Profile w social mediach. Czy ma Instagram?

Baxton w social mediach istnieje, ale to wszystko za sprawą przede wszystkim wystąpienia wiceministra sprawiedliwości. Nie mówimy tutaj jednak o profilach autentycznych. Warto zatem podkreślić, że ani YouTube, ani Instagram czy Twitter to nie miejsca, w których znaleźć można prawdziwego Baxtona.

Baxton: Wiek. Ile ma lat?

Michał Baron, a więc osoba, która przez pomyłkę nazwana została Baxtonem, urodził się 2 marca 1995 roku. Obecnie ma 28 lat.

4.9 / 5. Ocen: 291

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x