Barnsley – Cardiff – Typy bukmacherskie 2 lutego (środa)

W najbliższą środę rozegrane zostaną dwa spotkania trzydziestej kolejki angielskiej Championship. O godzinie 20:45 na stadionie Oakwell Barnsley podejmować będzie Cardiff. Zapraszam do analizy.

Barnsley – Cardiff – Typy bukmacherskie 2 lutego (środa)

Barnsley vs Cardiff. Typy i Analiza

Gospodarze przed tym meczem mają problemy kadrowe. W środę szkoleniowiec Barnsley nie będzie mógł skorzystać z usług Brittaina, Halme, Oduora, Woodrowa i Oulare którzy są kontuzjowani.

Wieksze szanse na zwycięstwo daję drużynie Cardiff, zwłaszcza że trener tego klubu nie będzie mógł posłać do boju jedynie Vassella. Cardiff z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów zajmuje dwudzieste miejsce w tabeli.

Piłkarze Barnsley prezentują się zdecydowanie słabiej o czym najlepiej świadczy ostatnie dwudzieste czwarte miejsce w lidze. Drużyna ta zdobyła dotychczas tylko czternaście punktów.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Większość spotkań gospodarze ostatnio przegrali. W ostatniej kolejce ulegli drużynie Bournemouth 0-1. Tym samym była to ich czwarta ligowa porażka z rzędu! Po ich ostatnich występach światełka w tunelu nie widać.

Po ostatnim zwycięstwie nad Nottingham 2-1 piłkarze Cardiff przystąpią do tego spotkania w lepszych nastrojach. Trzeba podkreślić, że wygrali zasłużenie. W pierwszej kolejce zremisowali u siebie z Barnsley 1-1. Na ich terenie też powinni zapunktować, bowiem w ostatnich meczach pozostawili po sobie lepsze wrażenie.

Typ: X2 (kurs 1.43 na STS)


5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button