Żuk – Tsonga transmisja online w STS TV bez opłat!

Mecz Kacper Żuk – Jo-Wilfried Tsonga odbędzie się 1 lutego podczas ATP w Montpellier. Stream online z tego pojedynku dostępny jest w usłudze STS TV.

ATP Montpellier: Żuk - Tsonga stream online w STS TV
ATP Montpellier: Żuk – Tsonga stream online w STS TV

Mecz Żuk – Tsonga. Gdzie obejrzeć? Transmisja w STS TV

23-letni Żuk do turnieju głównego w Montpellier awansował po dwóch wygranych – z Henrim Laaksonenem oraz Romanem Safiullinem. To dla Polaka trzeci występ w karierze w drabince ATP Tour. Do tej pory jednak jeszcze ani razu nie udało mu się przejść przez pierwszą rundę.

1 lutego Żuk powalczy z Jo-Wilfriedem Tsongą, czyli byłą piątą rakietą świata męskiego tenisa. Mecz Żuk – Tsonga będzie można obejrzeć na żywo na www.STS.pl. Start zaplanowano na godzinę 14.30 polskiego czasu.

Transmisje w STS - kod promocyjny
Transmisje w STS – kod promocyjny

Tsonga jest obecnie 259. tenisistą na świecie. Zawsze jednak dobrze radził sobie na ojczystej ziemi, czego potwierdzeniem jest fakt, że 10 z 18 triumfów w karierze odnotowywał właśnie we Francji. Jego skuteczność w tym kraju wynosi aż 75 procent (77 zwycięstw i 26 porażek).

Żuk – Tsonga stream online – jak włączyć?

To już potwierdzone, że będzie dostępny mecz Żuk – Tsonga online za darmo dla zarejestrowanych w STS. Aby korzystać z transmisji, należy posiadać konto i obstawiać – nie trzeba typować tego konkretnego spotkania!

📺 Jak obejrzeć Żuk – Tsonga stream online w STS TV? 📺

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Logowanie na konto lub darmowa rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. Przejście do działu „Zakłady Live”
  4. Wybranie meczu Żuk – Tsonga i uruchomienie streamu online


Na naszej stronie każdy może sprawdzić dokładną instrukcję o tym, jak oglądać mecze w STS TV. Usługa jest dostępna u legalnego bukmachera, a tym samym działa zgodnie z przepisami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button