Ashleigh Barty nie próżnuje – wygrała turniej golfowy!

Ashleigh Barty zszokowała tenisowy świat gdy ogłosiła, że kończy karierę. Nie odpoczywała jednak długo od sportu, gdyż właśnie wygrała turniej golfowy!

Ashleigh Barty nie próżnuje – wygrała turniej golfowy!

Ashleigh Barty nie próżnuje – wygrała turniej golfowy!

Australijka zrobiła sobie przerwę od sportu na początku swojej kariery, zanim wróciła do tenisa, i jest czymś w rodzaju wszechstronnej zawodniczki, jeśli chodzi o sport. Była numer 1 na świecie i jedna z dobrych przyjaciółek Barty w tenisie – Simona Halep zażartowała, że Barty po rezygnacji z gry w tenisa zostanie mistrzynią golfa i wydaje się, że to co powiedziała już się zaczyna sprawdzać.

W sobotę 25-latka zdobyła swoje pierwsze trofeum, odkąd została mistrzynią Australian Open w styczniu, na imprezie Brookwater Golf and Country Club. Barty zajęła pierwsze miejsce w turnieju klubowym i odebrała czek na wygraną. To nie pierwszy raz, kiedy Barty wygrała turniej golfowy, zdobyła tytuł już w 2020 roku. Nie dziwi to wielu członków australijskiej społeczności golfowej, ponieważ 25-latka jest znana ze swoich umiejętności.

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x