AS Roma – Genoa – Typy bukmacherskie 5 lutego (sobota)

W dwudziestej czwartej kolejce Serie A piłkarze Romy podejmować będą Genoę. Na Stadio Olimpico oczywiście zdecydowanym faworytem będą rzymianie. Transmisja w Eleven Sports 1.

AS Roma – Genoa – Typy bukmacherskie 5 lutego (sobota)

AS Roma vs Genoa. Typ i Analiza

Roma wygrała trzy ostatnie mecze co świadczy o jej niezłej formie. W pucharze Włoch pokonała Lecce 3-1. Poza tym w Serie A poradziła sobie z Cagliari 1-0. Natomiast ostatnio na wyjeździe wygrała z Empoli 4-2.

Rzymianie jednak znajdują się poza najlepszą czwórką Serie A, z pewnością więc będą chcieli zainkasować trzy punkty. Aktualnie z dorobkiem trzydziestu ośmiu punktów zajmują szóste miejsce w tabeli.

Przed tym meczem co najważniejsze poważniejszych problemów kadrowych gospodarze nie mają. Jedynie występ Spinazzole stoi pod znakiem zapytania. Natomiast w drużynie Genoi z powodu czerwonej kartki nie zobaczymy Cambiaso.

Transmisje w STS TV
Transmisje w STS – kod promocyjny: BETONLINE

Genoa prezentuje się w tym sezonie bardzo słabo. Do końca sezonu będzie walczyć o utrzymanie. W tej chwili ma tylko trzynaście punktów na koncie przez co sklasyfikowana jest na dziewiętnastym miejscu w tabeli.

Goście są bez formy co pokazały ostatnie mecze. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Udinese. Natomiast wcześniej zostali rozbici przez Fiorentinę 0-6! Naprawdę, po tych meczach trudno być optymistą, zwłaszcza że na wyjeździe Roma wygrała z Genoą 2-0.

Typ: 1 (kurs 1.36 na Betclic)


5 / 5. Ocen: 1

Podobne do: AS Roma – Genoa – Typy bukmacherskie 5 lutego (sobota)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P