Anthony Joshua gotowy do rewanżu z Ołeksandrem Usykiem!

Anthony Joshua uważa, że ​​zasługuje na szansę w rewanżu z Ołeksandrem Usykiem – czy jest szansa ,żeby jeszcze w 2022 roku do takiego pojedynku?

Joshua usyk kiedy rewanż
Anthony Joshua gotowy do rewanżu z Ołeksandrem Usykiem

Kiedy walka rewanżowaJoshua vs Usyk?

Usyk zdeklasował Joshuę podczas wrześniowego starcia na Wembley, zdobywając przy tym tytuły wagi ciężkiej IBF, WBA i WBO.

Chociaż data nie została jeszcze ogłoszona, uważa się, że pokonany brytyjski zawodnik ponownie zmierzy się wiosną z mistrzem świata w dwóch wagach.

Joshua został skrytykowany za swoją taktykę podczas ich walki, 32-latek kładący większy nacisk na podejście taktyczne uważa, że ​​zasługuje na możliwość odkupienia się jeszcze w 2022 roku.

W rozmowie z Sky Sports News Joshua powiedział: „Zawsze mi mówiono, że nie mogę boksować – że jestem dużym, sztywnym kulturystą.

„Powiedziałem im: 'Dobra, fajnie’. Usyk wygrał dziewięć rund, ja wygrałem trzy. W następnej walce, jeśli wygram jeszcze cztery rundy, to wygram całą walkę.

„Wtedy wrócę na drogę do bycia niekwestionowanym mistrzem”.

Promotor Eddie Hearn często sugerował mediom, że Londyn jest faworytem rozegrania drugiej, rewanżowej walki pomiędzy Joshua a Usyk.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X