Algeria z nożem na gardle przed hitem PNA

Spotkanie Wybrzeża Kości Słoniowej z Algierią to zdecydowanie najlepiej zapowiadający się w Pucharze Narodów Afryki w najbliższych dniach. Na kogo stawiają bukmacherzy w tym przypadku?

Algeria z nożem na gardle przed hitem PNA
Algeria z nożem na gardle przed hitem PNA

Obstawianie PNA – co na dziś?

Czas na hit fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki. WKS podejmuje obrońców tytułu z Algierii. Popularne Słonie nieźle rozpoczęły turniej i gdyby nie stracona w kuriozalnych okolicznościach bramka w 93’ minucie meczu z Sierra Leone, po dwóch spotkaniach uzbieraliby komplet punktów.

Algieria wystartowała dużo gorzej, przegrywając z Gwineą Równikową i uzyskując jedynie punkt w meczu z Sierra Leone. Tylko wysokie zwycięstwo nad Wybrzeżem może dać im awans do kolejnej rundy. 

Ponieważ Algierczycy będą musieli za wszelką cenę wygrać, a najlepiej dużą różnicą bramek, możemy spodziewać otwartego spotkania obfitującego w gole. Na wytypowaniu takiego scenariusza na www.Betfan.pl można zgarnąć ciekawą pulę:

  • Over 2,5, 100 zł -> 217 zł
  • Over 3,5, 100 zł -> 392 zł
STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Kursy bukmacherskie na Wybrzeże Kości Słoniowej – Algieria

Wg analityków bukmachera bardzo prawdopodobne jest także zdobycie przynajmniej jednej bramki przez oba zespoły. Szanse na takie zdarzenie oceniają aż na 50%. Obie propozycje można odnaleźć w ofercie na to spotkanie.

Legalne zakłady bukmacherskie pozwalają na typowanie wielu meczów na jednym kuponie. Tym samym obstawiać można zarówno PNA, jak i wiele innych wydarzeń piłkarskich.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X