Ajax – Feyenoord przerwany. Co się stało, kiedy teraz mecz?

Kibice szukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego mecz Ajax – Feyenoord przerwany został przez sędziego i oficjeli. Oto fakty na ten temat, które warto znać. Kiedy teraz mecz zostanie wznowiony?

Ajax - Feyenoord przerwany. Co się stało, kiedy teraz mecz?
Ajax – Feyenoord przerwany. Co się stało, kiedy teraz mecz? (fot. Twitter/)AFCAjax)

Ajax – Feyenoord: Przerwany mecz. Co się stało?

Mecz pomiędzy Ajaxem a Feyenoordem od zawsze przyciągał uwagę kibiców z obu drużyn. To jedno z najważniejszych spotkań w holenderskiej piłce nożnej, które często jest również okazją do wystąpień fanów obu klubów. Niestety, w ostatnich latach doszło do kilku incydentów podczas tych meczów, co spowodowało zaostrzenie środków bezpieczeństwa. Nie przyniosły one jednak zamierzonych skutków podczas ostatniego meczu tych ekip – spotkanie Ajax – Feynoord.

300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem
300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem

Podczas niedzielnej potyczki piłkarzy z Amsterdamu i Rotterdamu doszło do niebezpiecznych incydentów na Johan Cruijff ArenA, które w konsekwencji doprowadziły do przerwania spotkania. Ultrasi Ajaxu na początku obrzucali piłkarzy na murawie środkami pirotechnicznymi, a następnie doszło do wielu aktów wandalizmu na stadionie (można to zobaczyć na filmie poniżej).

Przed zawieszeniem meczu Ajax dominował pod względem posiadania piłki, strzałów na bramkę i liczby fauli. Jednak wynik meczu zupełnie tego nie odzwierciedlał, ponieważ Feyenoord skutecznie wykorzystał swoje okazje i prowadził 3:0.

Władze Ajaxu przepraszają

Zarząd i Rada Nadzorcza Ajaxu jednogłośnie potępiły zachowanie kibiców i wyrazili ubolewanie z powodu przerwania meczu oraz wystąpienia zamieszek. Klub zdecydowanie odcina się od takiego zachowania, które jest całkowicie niezgodne z wartościami, jakimi Ajax się kieruje. W oficjalnym oświadczeniu klub przeprosił wszystkich, którzy poczuli się zagrożeni lub zostali w jakiś sposób poszkodowani.

Dyrektor Jan van Halst skomentował sytuację po przerwanym meczu. Wyraził swoje rozczarowanie przebiegiem wydarzeń i powiedział, że klub pracuje nad ustaleniem, jak należy postąpić w tej sytuacji. Podkreślił również, że taka postawa nie jest akceptowalna i nie powinna mieć miejsca w piłce nożnej.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

1. Rejestracja konta w Fortunie z kodem „BETONLINE
2. Zweryfikowanie danych
3. Odebranie bonusu
4. Postawienie kuponu za środki bukmachera!

Dodatkowe 500 PLN na mecz Polska - Wyspy Owcze

Ajax – Feyenoord: Kiedy wznowienie?

Przerwanie meczu Ajax – Feyenoord wywołało wiele kontrowersji i krytyki wśród fanów i ekspertów piłkarskich. Obecnie trwają dochodzenia w sprawie incydentów. Kluby i władze piłkarskie w Holandii podejmą również działania mające na celu zapobieganie podobnym sytuacjom w przyszłości.

Wznowienie przerwanego spotkania pomiędzy Ajaxem a Feyenoordem z dnia 24.09.2023 będzie miało miejsce w najbliższą środę, czyli 27 września. Start zaplanowany jest na godzinę 14.

Ajax – Feyenoord przerwany: Jak rozliczają to bukmacherzy?

Jeżeli na twoim kuponie znalazł się mecz Ajax – Feyenoord, prawdopodobnie zastanawiasz się, co teraz z rozliczeniem tego zakładu. Warto przeczytać na temat tego, jak bukmacherzy rozliczają przełożone czy też odwołane mecze. W tej kwestii wiele zależeć będzie od tego, kiedy nastąpi ostateczna decyzja na ten temat.


Chcesz być na czasie i dowiedzieć się pierwszy o sporcie, typach i bonusach bukmacherskich? Obserwuj nas w Google News 💻 – dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!

5 / 5. Ocen: 94

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x