40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic Polska. Za zagranie kuponu wielozdarzeniowego z piłki nożnej można otrzymać zwrot stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Zwrot stawki za przegrany kupon

Zwrot stawki za przegrany kupon

A trzeba powiedzieć śmiało, że jest obecnie co typować, ponieważ przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak chociażby Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy też Real Madryt Liverpool.

Użytkownik, który chce chce skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” koniecznie musi sie do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że wspomniana oferta promocyjna dostępna jest do 8 kwietnia do godziny 23:59.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 4.00. Dodać jest należy, że na zakładzie promocyjnym muszą znajdować się minimum cztery typy.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy jeden z faworytów Cię zawiedzie to nie stracisz gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na start w postaci Cashbacku. Bezpieczny kupon będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, które może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Miłosz
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe