40 PLN dla każdego gracza od BetClic

Bukmacher BetClic Polska przyznaje darmowe bonusy o wartości 40 PLN graczom za zagranie minimum trzech zakładów pojedynczych lub wielozdarzeniowych z NBA.

Darmowy bonus 40 PLN dla typerów z NBA

Darmowy bonus 40 PLN dla typerów z NBA

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

„Misja Basket” dostępna jest graczom w dniach od 16 do 23 grudnia. Typer, który chce skorzystać z tej formy bonusu koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Promocja polega na zagraniu co najmniej trzech kuponów pojedynczych oraz wielozdarzeniowych z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.70.

betfan obstawianie bez podatku od gier
Betfan oferuje typowanie meczów bez podatku + darmowy bonus 3100 PLN.

Na każdym zakładzie promocyjnym muszą znajdować się jedynie zdarzenia z NBA, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Bukmacher BetClic Polska wymaga, żeby zakład został zawarty za kwotę co najmniej 20 PLN. Natomiast kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej promocji.

Użytkownik, który zagrał co najmniej trzy zakłady i zostały one rozliczone jako wygrane to gracz oprócz wygranej otrzyma w gratisie od bukmachera BetClic minimum jeden bonus.

Kod promocyjny za darmo 2019 bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje bonus powitalny w postaci Casbacku dla nowych graczy. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak pierwszy zakład okaże się przegrany to gracz nie będzie miał żadnych strat, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie może ona wynieść 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie