30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów w STS

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS na zmagania piłkarzy w Lidze Narodów. Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO, na którym będzie znajdować się typ na dokładny wynik końcowy meczu, aby otrzymać extra bonus.

Bonus za obstawienie Ligi Narodów dla graczy

Bonus za obstawienie Ligi Narodów dla graczy

Przed nami wieczory związane z Ligą Narodów w piłce nożnej. Ciekawych potyczek na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby pojedynek Polski z Bośnią i Hercegowiną.

Na tą okazję bukmachera STS przygotował graczom promocją „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, która dostępna jest do 14 października do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus bukmacherskie na Ligę Narodów

W ramach oferty promocyjnej „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów” kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, na których musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dowolny wynik końcowy meczu w Lidze Narodów. Wymagane jest od typera, aby stawka minimalna nie była mniejsza niż 15 PLN.

betfan obstawianie bez podatku od gier
Betfan oferuje typowanie meczów bez podatku + darmowy bonus 3100 PLN.

Twój kupon okazał się wygrany? To super. Cała wygrana znajdzie się na Twoim koncie. Warto jest wiedzieć, że w promocji kwalifikuje się do pięciu kuponów spełniających warunki tej akcji. Śmiało można powiedzieć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Bonus powitalny w STS:

Warto jest podkreslić, że legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą liczyć na darmowe środki o łącznej wartości 1229 PLN.

Wówczas za proces rejestracji konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Po dokonaniu pierwszego depozytu typer otrzyma premię równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 1200 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE. Później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie