25 złotych co tydzień dla graczy od STS na sporty wirtualne.

Korona wirus również mocno dał się we znaki sportowcom, jak i firmom bukmacherskim. Bowiem obstawiać mecze obecnie jest bardzo ciężkie, gdyż oferty niezwykle ubogie. To wszystko sprawia, że coraz bardziej popularne stają się zakłady na sporty wirtualne. Z tej okazji bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to typerzy mogą otrzymać co tydzień darmowy bonus o wartości 25 złotych i to bez znaczenie, jak zakłady zostały rozliczony.

Sporty wirtualne – bonus dla typerów.

Sporty wirtualne w STS – bonus dla typerów.

Nie da się ukryć, że na chwilę obecną sporty wirtualne przeżywają prawdziwy „buum”. Bowiem duża ilość typerów zaczęła obstawiać te zdarzenia. Kolejny aspekt, dlaczego sport wirtualne są tak popularne, to m.in. taki, że można typować rozmaite dyscypliny. Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada piłkę nożną, tenis, a także wyścigi psów i koni. Do tego oferta są bardzo bogate, ponieważ można obstawiać, m.in. zwycięzcę meczu, a także rozmaite zakłady z handicapmi lub dokładne rezultaty.

Obstawienie sportów wirtualnych jet w Polsce popularne również dla tego, że w bardzo szybkim czasie można zarobić naprawdę dużo pieniądze i to w krótkim czasie. Bowiem chociażby pojedynek w piłce nożnej trwa zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w prawdziwym pojedynku.

Bonus na sporty wirtualne dla każdego:

W dodatku legalny bukmacher STS wychodzi graczom na przeciw i oferuje niezwykle ciekawą promocją „Ekstra 25 PLN na sport wirtualne”. W ramach te akcji każdy gracz może otrzymać co tydzień jeden bonus za obstawienie zdarzeń ze sportów wirtualnych i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny graczowi jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Typer, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie klikniecie przycisku „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN na sport wirtualne”.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Po pełnieniu powyższych warunków pozostaje graczom już obstawienie meczy. W ramach tej akcji promocyjnej kwalifikuje się wyłącznie zakład SOLO i AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Gracz, który w czasie jednego okresu zagra kupony za minimum 300 złotych, które spełniają powyższe warunki w zamian otrzyma bonus o wartości 25 złotych i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

W czasie jednego etapu każdy gracz otrzyma maksymalnie jeden bonus.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą chociażby bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych do wykorzystania na dowolne zakłady bukmacherskie.

Na kolejną darmowe środki graczom będzie mógł liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma on równowartość depozytu, która może wynieść nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie kiedy gracz wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nadmienić trzeba również istotną sprawę, że obecnie mecze można wyłącznie obstawiać przez internet, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie