230 PLN ekstra od STS. Weekendowy bonus z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny. Gracz już na sam start mogą liczyć zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę wpłatę własną do 1200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, a znajduje się on poniżej w artykule.

Najnowszy pakiet powitalny w STS

Najnowszy pakiet powitalny w STS

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Za nami już pierwsze mecze po przerwie w angielskiej Premier League oraz Serie A.

To sprawiło, że bukmacher STS wychodzi na przeciw wszystkim swoim graczom i oferuje dosyć ciekawy pakiet powitalny. Należy mieć na uwadze, że promocja powitalna dostępna jest graczom do 21 czerwca do godziny 23:59.

Chcąc skorzystać z bonusu bez depozytu 29 PLN oraz premii za depozyt do 1200 PLN na start oraz zakładu bez ryzyka 230 PLN w pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i co istotne nie zajmie nikomu zbyt wiele problemów. Trzeba jednak mieć na uwadze, że dokonać tego można wyłącznie do 21 czerwca do godziny 23:59

Kod bonusowy w STS

Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego u bukmachera STS musi mieć na uwadze, że trzeba go aktywować. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć to, że później gracz, takiej możliwości nie będzie posiadał.

W dodatku po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi darmowy bonus 29 PLN i to bez dokonywania depozytu. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Bonus za depozyt do 1200 PLN

W dodatku to nie wszystko na co może liczyć każdy gracz, który chce obstawiać zakłady bukmacherskie za darmo. Bowiem wystarczy dokonać swojego pierwszego depozytu, a w zamian typer utrzyma darmowe środki, równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto 500 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od wspomnianego operatora.

Nowość w STS. Zakład bez ryzyka 230 PLN

W skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzi również Cashback do 230 PLN. Wystarczy zagrać dowolny zakład za środki własne, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot gotówki, za jaką został zawarty kupon.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kupon koniecznie musi zostać rozliczony do 21 czerwca do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie